Trend

Matrace KAMELA

 

Jádro této luxusní matrace tvoří viscoelastická-líná pěna , HR studená pěna s vysokou gramáží 55kg/m3 a tvrzená PUR pěna 40kg/m3.  Matrace s tuhým jádrem a příjemně měkkým povrchem. Špičkové materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a vysokého komfortu u této matrace. Jádro matrace obsahuje rostlinný olej. Dělitelný , pratelný potah. Matrace je vhodná na lamelový rošt s polohováním nebo na pevnou podložku. Výška matrace je 23cm

 

 

Matrace KOMFORT PLUS

 


Velmi kvalitní matrace s možností individuálního nastavení tuhosti. Princip nastavení tuhosti matrace je chráněn užitným vzorem CZ 10726 U1.

Jedna z nejžádanějších matrací pro svou variabilitu a jednoduché nastavování zón. Základem matrace je profilovaná molitanová deska do níž se vkládají pružné hranoly z extra tuhé pěny. Hranoly si uživatel vkládá do otvorů matrace podle svých potřeb, aby dosáhl maximálního pohodlí. Na jedné straně matrace můžete využít masážní vrstvu s viscoelastickou-línou pěnou a druhá strana matrace nabízí masážní sedmizónové nopky ze studené HR pěny . Zimní a letní strana matrace je vytvořena přírodními materiály – vlnou a bavlnou.

Při objednání matrace do manželské postele vcelku je jádro opatřeno hranoly pro každého zvlášť. Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná pro lamelový rošt bez polohování nebo pevnou podložku.

Matrace LILA


Komfortní sedmizónová matrace vyrobená z HR pěny s vysokým obsahem rostlinného oleje. Hustota pěny matrace je 43kg/m3. HR pěna se sojovým extraktem je šetrnější k životnímu prostředí a přináší kousek přírody do Vašich ložnic. Příčný a podélný prořez poskytuje výborné provzdušnění a potřebnou oporu tělu. Matrace dodáváme ve třech tuhostech fialová soft, světle modrá medium a modrá hard. Dělitelný a pratelný potah. Matrace je vhodná na rošt s polohováním nebo na pevnou podložku. Výška matrace je 18-20cm dle zvoleného potahu.

Matrace MIRA


Luxusní a velmi variabilní matrace z nejnovějších materiálů. Základem nového jádra matrace je HR studená pěna, do kterého jsou vloženy pružné plastové elementy pro nastavení tuhosti. K dispozici jsou tři různé tuhosti elementů pro Vaši maximální spokojenost.

Díky zámkovému systému spojení jednotlivých vrstev je matrace jednoduše otvíratelná. Jádro matrace vyniká svou prodyšností a variabilitou a ve spojení s novými potahy s 3D textilií nabízí také vynikající hygienické vlastnosti. Horní vrstvy jádra matrace tvoří podélný a příčný prořez pro optimální tvrdost, na jedné straně s viscoelastickou pěnou, která snižuje tuhost působením tělesné teploty. Matrace je vhodná pro všechny druhy lamelových roštů nebo pevnou podložku. Pro snažší praní a manipulaci je potah matrace dělitelný zipem na dvě poloviny.

Matrace DIVA


Velmi kvalitní matrace z polyuretanové pěny a viscoelastické-líné pěny. Jádro matrace tvoří profilované PUR pěny na lehacích plochách matrace doplněné o sedmizónové nopky z viscoelastické-líné pěny a studené HR pěny .  Profilované desky s nopky udržují správné mikroklima a mají masážní účinky. Uživatel může zvolit měkčí povrch s viscoelastikou-línou pěnou nebo tužší s HR pěnou. Jádro matrace je chráněno separační pleteninou. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná pro lamelový rošt bez polohování nebo pevnou podložku.

Matrace TARA


Matrace nejvyšší třídy ze špičkových materiálů. Jádro matrace ze studené pěny gramáže 55kg a viscoelastických pěn v ramenních a kyčelní zóně. Červený 3D úplet trvale provzdušňuje jádro matrace v místech největšího zatížení. Jádro matrace obsahuje rostlinný olej. Tuhá a zároveň velmi komfortní matrace. Dělitelný a pratelný potah. Vhodná na rošt s polohováním nebo na pevnou podložku. Výška 23cm.

Matrace SENZA


Komfortní matrace ze studených HR pěn a viscoelastické-líné pěny. Pěny matrace jsou na povrchu profilovány do tvaru masážních nopků se sedmi zónami. Nopky udržují vhodné mikroklima matrace, výborně se přizpůsobují tělu a mají masážní účinky. Jedna strana matrace nabízí uživateli tužší povrch a druhá strana je změkčena velmi elastickou HR a viscoelastickou pěnou. Střed matrace tvoří tvrzená polyuretanová pěna. Matrace nabízí uživateli vysoký komfort díky použití špičkových pěn. Jádro je chráněno separačním úpletem. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.

Standart

Matrace LUISA

Velmi kvalitní matrace střední třídy vyrobená z HR studených pěn. Jádro matrace je rozděleno do tří zón se zpevněným středem. Díky použití různých tuhostí pěn lze otočením matrace zvolit tuhou či měkčí stranu. Masážní nopy na povrchu matrace udržují správné mikroklima. Viscoelastická – líná pěna reaguje na teplotu lidského těla snížením své tuhosti. Jádro matrace je chráněno separační pleteninou. Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.

Matrace ALEXA

Velmi kvalitní matrace ze studené pěny gramáže 43kg/m3 s vysokým obsahem rostlinného oleje.  HR pěna se sojovým extraktem je šetrnější k životnímu prostředí a přináší kousek přírody do Vašich ložnic. Pět anatomických zón matrace podporuje příjemný pocit při ležení. Matrace dodáváme ve třech tuhostech fialová soft, světle modrá medium a modrá hard. Matrace ma dělitelný a pratelný potah. Matrace je vhodná na lamelový rošt s polohováním nebo pevnou podložku. Výška matrace je 18-20cm dle zvoleného potahu.

Matrace EVITA

Komfortní matrace s velkým podílem viscoelastické-líné pěny.  Viscoelastická pěna působením tělesné teploty měkne a tím se lépe přizpůsobí tělu. Jádro této matrace rozděluje vertikální perforace do sedmi zón. Vertikální performace také matraci výborně provzdušňuje a udržuje správné mikroklima. Jádro matrace je chráněno separační pleteninou. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná na všechny druhy lamelových roštů nebo pevnou podložku.

Matrace IVANA

Velmi kvalitní a žádaná sendvičová matrace, která prošla v poslední době řadou změn. Zvýšili jsme kvalitu materiálů a přidali ramenní zóny z viscoelastické-líné pěny. Jádro matrace zpevňuje deska z kokosových vláken s gramáží 130kg/m3. Horní lehací vrstvy matrace z profilovaných pěn umožňují uživateli výběr tužší či měkčí strany. Jádro matrace je chráněno separační pleteninou. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná pro lamelový rošt bez polohování či pevnou podložku.

Matrace KOMFORT


Matrace KOMFORT je měkčí a levnější varianta KOMFORTU PLUS. Princip nastavení tuhosti matrace je stejný jen jsou zde použity pěny s nižší gramáží.

Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny.

Výška matrace je cca 15-18cm dle zvoleného potahu. Matrace je vhodná pro lamelový rošt bez polohování nebo pevnou podložku.

Matrace FEMA


Komfortní sendvičová matrace ze studených HR pěn a viscoelastické-líné pěny. Základem matrace je deska studené HR pěny a lehací plochy jsou změkčeny viscoelastickou-línou pěnou a HR pěnou ve formě desek s masážními nopky. Tyto vrstvy matrace udržují díky svému profilu správné mikroklima při spaní a lépe se přizpůsobují tělu. Uživatel může volit mezi tužším povrchem matrace s HR pěnou či měkčím s viscoelastickou-línou pěnou. Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. Matrace je vhodná pro lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny.

Matrace JUNIOR


Velmi kvalitní matrace z profilovaných desek s nopky ze studené HR pěny. Profilované desky s masážními nopky udržují vhodné mikroklima matrace, výborně se přizpůsobují tělu a mají masážní účinky. Jádro matrace tvoří blok polyuretanové pěny. Otočením matrace lze zvolit různou tuhost povrchu. Jádro matrace je chráněno separační pleteninou. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matraci doporučujeme pro děti a mládež od 3 do 15let. Výška matrace je cca 15-18cm dle zvoleného potahu. Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.

Ekonomik

Matrace EVA

Kvalitní pěnová matrace se zpevněným jádrem. Základem matrace je tuhé jádro z pojené polyuretanové pěny na němž jsou elastické vrstvy z profilované polyuretanové pěny. Jádro matrace je chráněno separační pleteninou. Matrace mabo mají pro snadnější praní a manipulaci potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná na lamelové rošty bez polohování nebo pevnou podložku.

Matrace JENA


Kvalitní matrace vyrobená v kombinaci PUR pěny  a studené HR pěny . Jádro matrace je velmi elastické a díky studené pěně také dostatečně prodyšné, takže nabízí dobré hygienické vlastnosti. Otočením matrace lze zvolit tužší či měkčí stranu. Pro snadnější manipulaci a praní je potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná na všechny druhy lamelových roštů nebo pevnou podložku.

Matrace Ate

5-ti zónová nopkovaná matrace z klasické PUR pěny vysoké gramáže 32 kg/m2. Tato matrace s výrazným proměnlivým profilováním povrchu je vhodná pro běžné denní použití, zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort . Proměnlivé profilování vytváří lokálně povrchové změkčení podporující optimální prokrvení pokožky.
Výška matrace v potahu je 11 cm.U této matrace je nutná kombinace s lamelovým roštem a je pro váhovou kategorii do 90 kg.

Matrace KETO

5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z kvalitních polyuretanových pěn dvou tuhostí (28 kg/m3 a 25 kg/m3), díky kterým si uživatel může zvolit tvrdší nebo měkčí stranu matrace. Výška matrace dle typu potahu cca 14 cm.
Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací.
Matrace Elite

Vysoce kvalitní sendvičová matrace, kde jádro matrace tvoří 3D profilovaná polyuretanová pěna (35 kg/m3) a 5 cm vysoká deska pojeného lehčeného polyuretanu (70 kg/m3). Výztuha pojeným lehčeným polyuretanem dává matraci přirozenou tuhost, otvory v profilované pěně podporují ventilaci. Výška matrace dle typu potahu cca 15 cm. U této matrace si uživatel může zvolit tvrdší nebo měkčí stranu.
Matrace je vhodná na laťkový, lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Matrace Grai
Luxusní 5-ti zónová profilovaná matrace GRAI je zástupcem výroby matrací bez použití lepidel. Speciální jádro matrace tvoří dva důmyslně prořezané dílce vysoce kvalitních HR studených pěn (HR 40/45). Při spánku umožňuje tato matrace bez lepidel, pohyb pěn díky volnému uložení a tím vyhovuje individuálním potřebám každého uživatele. Výška této pěnové matrace dle typu potahu je cca 17 cm.
Pěnová matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Matrace Styx
Luxusní 5-ti zónová profilovaná matrace GRAI je zástupcem výroby matrací bez použití lepidel. Speciální jádro matrace tvoří dva důmyslně prořezané dílce vysoce kvalitních HR studených pěn (HR 40/45). Při spánku umožňuje tato matrace bez lepidel, pohyb pěn díky volnému uložení a tím vyhovuje individuálním potřebám každého uživatele. Výška této pěnové matrace dle typu potahu je cca 17 cm.
Pěnová matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Matrace Kery

Tato 5-ti zónová matrace z důmyslně propracovaných dílců ze studených pěn o vysokých objemových hmotnostech je pro maximální komfort jednostranně doplněna nopkovanou visco / línou/pěnou . Díky speciálnímu tvarování a zónovým prořezům je zajištěno pro každou část lidského těla optimální pohodlí a dokonalé provzdušnění.
Výška matrace v potahu je 19 cm.
Matrace Hebe

Tato 5-ti zónová pěnová matrace je složena z důmyslně propracovaných dílců pěn o vysokých objemových hmotnostech. Díky speciálnímu vlnkování a kompletaci bez lepidel je zajištěno pro každou část lidského těla optimální pohodlí a dokonalé provzdušnění. U této pěnové matrace má uživatel možnost objednání měkčího /medium/ a tužšího /hard/ provedení.
Výška pěnové matrace dle typu potahu cca 18 cm. Matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Matrace Lamia
Tato matrace představuje ideální materiálové spojení vysokogramážní pěny (HR 3836) a visco pěny (líné pěny TC 50M), což poskytuje komfortní spánek. Nabízí možnost ideálního rozložení tlaku po celé ploše matrace díky použití visco pěny. Je možné využít i opačnou stranu matrace, kde je matrace vysoce pružná použitím HR pěny s vysokou objemovou hmotností. Výška matrace dle typu potahu cca 15 cm. Matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.

Matrace ze studených pěn jsou zhotovené tzv. studenou technologií, která zajišťuje dokonalou propustnost vzduchu. Tyto pěny jsou dokonale odvětrané a povrchově chladnější než klasické PUR pěny. Tím, že dokonale odvádí teplo od těla, zabraňují přehřátí organismu.

Matrace s použitím visco pěny nabízí unikátní pocit při ležení. Visco pěna tzv. Paměťová pěna reaguje na teplo těla a tlak, kterým tělo na matraci působí a dokonale se mu přizpůsobuje. Paměťová efekt eliminuje mikroprobuzení, která narušují spánkové cykly a přispívá k hlubšímu spánku.
Matrace Special
Speciální nosné jádro využívá poznatků v kombinaci materiálů pro výrobu matrací, jako je vysoce pružná HR studená pěna s anatomickým tvarováním do 7 zón a nopkované latexové desky s perforací. Složením tohoto jádra je zajištěno maximální pohodlí i pro velmi rozdílné váhové kategorie. Výška matrace dle typu potahu cca 21 cm.
Matrace je vhodná na pevný podklad s odvětráváním, laťkový nebo lamelový pevný rošt.
Matrace Rana
5-ti zónová luxusní pěnová matrace vyrobená z kvalitních studených HR pěn s vysokou objemovou hmotností (38 kg/m3, 40 kg/m3, 45 kg/m3) v kombinaci s oboustranně použitou VISCO elastickou pěnou TC50M. Díky výraznému 5-ti zónovému profilování povrchu (oběma druhy materiálů) zajišťuje správný a zároveň velmi dobrý spánkový komfort. Díky tomu je dosaženo odlehčení exponovaných míst na těle což zřetelně zlepšuje prokrvení pokožky a uvolnění svalů, tím dělá spánek klidnější a snižuje potřebu měnit spánkovou polohu. Matrace je vhodná pro vysoce pohodlné a komfortní spaní. Výška matrace dle typu potahu cca 18 cm.
Matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Matrace Kirke
Jádro pěnové matrace KIRKE se skládá ze speciálně tvarované desky z kokosového vlákna ve 100% přírodním charakteru vyrobené kombinací dvou základních přírodních surovin jako je kokosové vlákno a přírodní kaučuk (země původu těchto materiálů je Indonezie a Srí Lanka). Tento přírodní pevný a zároveň provzdušněný materiál je kombinovaný s pěnou nové generace IYOS s výtažky sojového oleje. Povrchová úprava jádra z pěny IYOS je tvarovaná do zónových kostek pro dokonalé přizpůsobení se tělu a ze dvou odlišných objemových hmotností (50kg/m3-55kg/m3) a odporu proti stlačení a tím, možnosti výběru měkčí a tvrdší strany matrace. Pro dokonalou hygienu ležení a spánkový komfort jsou v pěně IYOS průřezy pro zvýšení funkčnosti ventilace v matraci souběžně s prolisem na kokosové desce. Výška matrace dle typu potahu cca 20 cm.
Pěnová matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Matrace Nyx
Matrace NYX je dalším zástupcem z výroby matrací bez použití lepidel, kde jádro matrace tvoří dva 5-ti zónové díly vysoce objemové (50kg/m3- 55kg/m3) a extrémně elastické studené pěny generace IYOS vyrobené ze surovin, které jsou již od počátku šetrné k životnímu prostředí. Díky rozdílným odporům proti stlačení poskytuje tato matrace tvrdší nebo měkčí volbu strany. Výška matrace dle typu potahu cca 17cm. Matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt. Vysoce kvalitní polyuretanové pěny IYOS nové generace respektují nejen životní prostředí, ale také zdraví a lidské tělo.
Matrace Faio
Jádro této 5-ti zónové pěnové matrace je tvořeno unikátním prořezem průchozím oběma materiály do tvaru zónových kostek. Pěnová matrace FAIO se neobyčejně přizpůsobí tělu v ramenní kolébce, bederní části a oblasti pánve a to vše díky kombinaci převratného prototypu pěn nové generace IYOS o vysoké objemové hmotnosti (50kg/m2-55kg/m2). Výška matrace dle typu potahu cca 18 cm. Pěnová matrace je vhodná na lamelový pevný, polohovací nebo elektrický rošt.
Matrace Astara
Originální matrace vyrobená z materiálů Duren Comfort a Viscoline, s výraznou „prolamovanou“ konstrukcí, vytváří vynikající podmínky pro správné držení páteře. Tuto skutečnost zvýrazňuje také použití viscoelastických pěn Viscoline reagujících na teplotu těla a v místě ramenní kolébky vytvářející ideální podmínky pro krční páteř. Výška matrace dle typu potahu cca 18 cm.
Matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Použití materiálu Duren Comfort se strukturou „včelích pláství“ zaručuje vysokou elasticitu a prodyšnost (až dvojnásobnou oproti klasickým polyure-tanovým pěnám).
Matrace Uni
Tato univerzální 7-zónová partnerská matrace je speciálně zkonstruovaná dle odlišných váhových potřeb pro ženy a muže. Tato univerzálnost je dosažena odlišnou tvrdostí bederní výztuhy /červená-modrá/ a rozdílným prořezem pod ramenní kolíbkou s celoplošně vloženou vrstvou speciální ventilační pěny DRYFEEL pro suchý pocit. Jádro matrace je speciálně označeno výřezem symbolu panenka-panáček a rovněž potah je označen barevným štítkem pro dokonalé uložení matrace. Výška matrace dle typu potahu cca 18 cm.
Matrace je vhodná na lamelový pevný nebo polohovací rošt.
Matrace Ares
  • Jádro z vysoce kvalitní studené pěny DUREN Komfort
  • Výška matrace dle typu potahu cca 18cm
  • 7-zón včetně projmutí pro perfektní ergonomii
  • Oboustranná VISCO elastická opěra pro optimální přizpůsobení se tělu
  • Dokonalé anatomické přizpůsobení se poloze při ležení na boku
  • Ventilační kanály pro vyvážené spánkové klima
  • Elementy opěry bederní páteře
Matrace je vhodná na všechny typy lamelových roštů.